KONTENERY.GLIWICE.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

WYWÓZ ODPADÓW POBUDOWLANYCH

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

WYWÓZ ODPADÓW POBUDOWLANYCH

FACHOWO - SOLIDNIE - ZAWSZE NA CZAS - SPRAWDŹ NAS!

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi w branży recyklingu i utylizacji śmieci oraz zajmuje się wywozem odpadów pobudowlanych w Gliwicach, a także w pobliskich miejscowościach. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm budowlanych, ale nie tylko – współpracujemy również z osobami prywatnymi. Klientom, którzy zdecydują się na współpracę z nami, oferujemy szeroki wachlarz możliwości związanych z wywozem odpadów pobudowlanych w Gliwicach.

 

Skorzystanie z naszej oferty!

 

Klienci zainteresowani skorzystaniem z usług naszej firmy, wystarczy, że w formularzu zamieszczonym na naszej stronie internetowej podadzą swój numer kontaktowy, a pracownik naszej firmy skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe w celu przekazania szczegółów oferty związanej z wywozem odpadów pobudowlanych w Gliwicach, a także w pobliskich miejscowościach.

 

skontaktuj się »

Staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów i ulepszać cały czas swoje usługi lub wprowadzać nowe. Robimy wszystko, by klient był zadowolony. Nasza firma z roku na rok prosperuje coraz lepiej, więc oprócz wywozu odpadów pobudowlanych w naszej ofercie znajdą Państwo również usługi takie jak:

 

 

Jakie jeszcze świadczymy usługi?

 

  • wywóz odpadów biodegradowalnych, czyli liście, gałęzie itp.
  • Usługi w zakresie sprzątania np. kamienic i przygotowywania ich do generalnych remontów
  • Koszenie traw oraz terenów zielonych

 

Prowadząc działalność na pierwszym miejscu stawiamy dobro i potrzeby klientów. To jest najważniejszy cel naszej firmy. Pomagać w sposób jaki umiemy. U nas liczy się pełen profesjonalizm w dążeniu do zaspokojenia potrzeb osób, które zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

FACHOWE USŁUGI W KONKURENCYJNYCH CENACH!

Nasza firma zatrudnia samych, dobrych fachowców z doświadczeniem w tej dziedzinie, którzy szybko i sprawnie zajmą się wywozem odpadów po budowlanych w Gliwicach i nie tylko, ponieważ nasza oferta sięga również okolicznych miejscowości w pobliżu Gliwic. Gwarancją jaką daje nasza firma jest podpisanie umowy na samym początku współpracy. Po rozmowie telefonicznej lub w oddziale naszej firmy z każdym klientem podpisujemy indywidualną umowę, każdego klienta traktujemy z jak największym szacunkiem i staramy słuchać jego potrzeb, by jak najlepiej ułożyła się współpraca między nami. Zadowolony klient jest dla nas najważniejszy, gdy pojawia się uśmiech na jego twarzy to na naszej również.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY