KONTENERY.GLIWICE.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Jak mogę najszybciej wynająć kontener na gruz?

Zamówienie kontenera z naszej firmy jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem z obsługi dzwonić pod numer kontaktowy, który znaleźć można na stronie internetowej. Oprócz tego istnieje możliwość kontaktu poprzez e-mail. Rozmowa telefoniczna jest jednak znacznie szybszą drogą kontaktu.

Czy mogę zlecić Wam wyburzenie budynku?

Tak, nasza firma wykonuje wyburzenia budynków z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu budowlanego. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym pracownikiem, który poprowadzi Cię przez wszystkie kroki składania zamówienia. Wykonujemy wyburzenia zarówno mniejszych jak i większych obiektów, a każde zlecenia omawiamy indywidualnie.

Ile czasu będę musiał czekać na podstawienie kontenera?

Czas oczekiwania na podstawienie przez nas kontenera jest zazwyczaj dość krótki. Najczęściej jest to kwestia jednego dnia. Na czas oczekiwania może oczywiście wpłynąć kilka czynników takich jak chociażby ilość aktualnych zamówień czy też miejsce, gdzie ma zostać podstawiony kontener. Zawsze staramy się wykonać zamówienie w najkrótszym czasie.

Ile kosztuje wynajęcie kontenera na gruz?

Całkowita i ostateczna cena wynajęcia kontenera na gruz jest zależna od wielu czynników. Przede wszystkim istotna jest wielkość i pojemność kontenera, a także miejsce jego podstawienia. Dodatkowo duży wpływ na cenę ma także długość okresu wynajmowania kontenera. Możemy jednak zagwarantować, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne.

Mieszkam poza Gliwicami – czy mogę zamówić kontener?

Tak, chętnie podejmujemy współpracę z klientami zarówno z Gliwic jak i okolic. Działamy w całym regionie, dlatego nie ma dla nas znaczenia, gdzie mamy podstawić wybrany przez klienta kontener. Może to mieć jedynie wpływ na czas oczekiwania na dowóz kontenera czy ostateczną cenę. Nie ma jednak znaczenia czy jest to okoliczne miasteczko czy wieś.

Jak mogę zamówić ładowarkę teleskopową?

Proces zamówienia ładowarki teleskopowej do wykonania konkretnych prac jest niezwykle prosty. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych pracowników wybierając numer telefonu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i zaakceptowaniu przez klienta warunków współpracy przechodzimy do podpisania umowy.

Czy muszę przygotować miejsce do podstawienia kontenera?

Tak o ile to możliwe. Jeśli nie nasi pracownicy sprawnie przygotują takie miejsce jednak może to wpłynąć na czas wykonania zlecenia. Teren pod ustawienie kontenera powinien być w miarę równy i czysty. Ważne jest by miejsce na kontener było odpowiednio duże tak by pomieścić swobodnie konkretnej wielkości kontener wybrany przez klienta.

Ile czasu mogę wynajmować kontener?

Czas użytkowania przez klienta kontenera jest ustalany zawsze indywidualnie. Tak naprawdę może to być kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt dni. Wszystko zależy od potrzeb i chęci klienta. Zawsze jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów, dlatego oferujemy elastyczne warunki współpracy. Czas wynajmu kontenera określamy w umowie.

Co można wrzucać do kontenera?

Nasze kontenery przeznaczone są do składowania gruzu, dlatego też jedynie odpady takie jak ceramika, cegły czy beton mogą być w nich umieszczane. Może to być także metal, drewno, a także inne odpady remontowe, ale musi to zostać uwzględnione w umowie. Wszelkie inne opady nie związane z gruzem nie mogą być wrzucane do kontenerów.

Czy podczas odbioru kontenera możecie podstawić nowy?

Tak, jeżeli klient wyraża taką chęć możemy podstawić nowy kontener podczas odbierania dotychczas użytkowanego. Taką chęć może zlecić nam klient przed samym odbiorem jak też już na etapie podpisywania umowy. Zawsze przestrzegamy warunków umowy zawartej z klientem, dlatego podstawiamy nowy kontener tyle razy ile zażyczył sobie tego klient.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY